28 04 2020

Od jutra zrobimy zakupy na grodziskim targu

28.04.2020, godz.: 11:26
Od jutra zrobimy zakupy na grodziskim targu
fot. Marcin Masalski

Plac targowy przy Montwiłła w Grodzisku zostanie otwarty w środę 29 kwietnia i będzie działał dwa razy w tygodniu – w środy i soboty. Jak informowaliśmy już wcześniej, będą mogli na nim handlować wyłącznie kupcy z powiatu grodziskiego.

Handel będzie zaś ograniczony do ściśle określonego asortymentu, w którym znajdą się: warzywa, owoce, produkty rolne, sadzonki, artykuły spożywcze, chemia gospodarcza oraz mięso i wędliny.

W dni targowe wstęp dla handlarzy zostanie zorganizowany od ul. Spokojnej, którzy wejdą na obiekt bramą przy parkingu w godzinach od 4.30 do 6.00. Kupujący będą wpuszczani od godziny 6.00 furtką przy ul. Spokojnej tuż przy światłach i przejściu dla pieszych przez ul. Montwiłła. Wpuszczane będą maksymalnie po dwie osoby na jeden punkt handlowy.

Po zrobieniu zakupów targowisko opuścimy drugą furtką przy bramie głównej od ul. Montwiłła. Na targu obowiązuje nakaz noszenia maseczek i rękawiczek oraz stosowania się do poleceń obsługi targowiska i odpowiednich służb.

– Rezerwacja stanowisk handlowych została czasowo zawieszona, sprzedawcy zobowiązani będą do zajmowania stanowisk wskazanych przez obsługę targowiska (maksymalnie dwa stanowiska) – czytamy w regulaminie.

Opłata targowa nie będzie pobierana. Dla wszystkich zaś aktualne pozostaje zalecenie zachowania półtorametrowego dystansu.

fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.
💬︎ 11

Dodaj Komentarz

11 odpowiedzi na “Od jutra zrobimy zakupy na grodziskim targu”

 1. Lubis pisze:

  To się tylko nadaje do prokuratury o o pełnieniu przestępstwa przez Pana Burmistrza że zakazał handlu innym sprzedajacym i tylko powiat grodziski może sprzedawać. Nie ma takiego prawa jeśli się takie coś robi trzeba napisać czy jest to zgodne z prawem a takiego prawa brak. Za chwilę może nie będzie można wjechać do tego miasta bo Pan Burmistrz ustali sobie swoje prawo i Grodzisk zrobi swoją własnością.

 2. Anonim pisze:

  A może by wykorzystać ten moment do zmiany ustawienia stoisk w taki sposób, żeby samochody stały na deszczu (w razie deszczu), a ludzie chodzili pod dachem?

 3. Ktoś pisze:

  Panie burmistrzu rujnuje Pan życie wielu ludziom którzy po tak długiej przerwie w pracy mogli by wrócić i zarabiać na życie. W głowie się to nie mieści żeby coś takiego wymyśleć, próbowałem zrozumieć decyzje pana ale w żaden sposób tego absurdu zrozumieć się nie da. Proponuję kontrolować czy aby w grodziskich marketach nie robi zakupów ktoś z poza powiatu.

 4. FIGO pisze:

  Panie burmistrzu czy jutro na targowisku to jakiś koncert będzie bo tyle barierek to na Metalice nie widziałem, ale jaja to jakaś kpina brawo tego ludzie wam nie zapomną SAMORZĄDOWCY

 5. On pisze:

  Od maja otwarte galerie więc Pan burmistrz niech już ten cyrk odwoła i nie robi z siebie błazna….

 6. Simon pisze:

  Ceny na targu były wyższe niż w warzywniakach na mieście,nie licząc marketów. Porażka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.