TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

12 2023

Od dziś zmiany w organizacji ruchu w Nadarzynie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W związku z Jarmarkiem Świątecznym i budową ronda od dziś w centrum Nadarzyna obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.


Jak informowaliśmy przedwczoraj, nie udało się zapewnić przejezdności nowego ronda u zbiegu ulic Błońskiej i Mszczonowskiej w planowanym terminie, czyli do 8 grudnia więcej tutaj. A na dodatek jutro rusza Jarmark Świąteczny w centrum Nadarzyna. Oznacza, to spore zmiany w organizacji ruchu w najbliższych dniach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W dniach 8-11 grudnia (piątek-poniedziałek) w związku z budową ronda i Jarmarkiem Świątecznym przejazd w obie strony pomiędzy rondem AK, a ulicą Mszczonowską będzie niemożliwy. Z ruchu całkowicie wyłączona zostanie część placu Poniatowskiego (zaznaczona na zielono). Przejezdna zostaje ulica Krótka i wschodnia pierzeja placu Poniatowskiego od ul. Krótkiej do Sienkiewicza. Ruch autobusów zostaje wyłączony. Prosimy o uważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych. Prosimy również o parkowanie samochodów na P&R, przy ul. Warszawskiej i okolicznych ulicach – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Nadarzyn.

Poniżej mapka pokazująca objazd dla kierowców jadących Mszczonowską od Starej Wsi do Ronda AK – należy skręcić w ul. Graniczną następie Żółwińską do Błońskiej, ul. Plantową do Wierzbowej, dalej do ul. Pruszkowskiej. Z kolei w drugą stronę należy skręcić w Wierzbową, następnie Plantową do Błońskiej i dalej do Żółwińskiej, Żółwińską do Granicznej i Mszczonowskiej.

Od dziś zmiany w organizacji ruchu w Nadarzynie - Grodzisk News


Zmiany w komunikacji
W związku z tym nastąpią również zmiany w kursowaniu autobusów GPA. Autobusy linii 60 i 63 nie będą zatrzymywać się na przystankach: Nadarzyn Kościuszki (na pl. Poniatowskiego), Nadarzyn Urząd Gminy, P+R Nadarzyn.

Ponadto autobusy linii 63 pomiędzy przystankami Nadarzyn Starowiejska oraz Nadarzyn Węzeł będą kursować wiaduktem ulicy Głównej, Szkolną oraz drogą serwisową wzdłuż trasy S8 obok Mago i 3M. Przystanki Kajetany 01 i 02 znajdujące się między rondami na ulicy Rolnej nie będą obowiązywać na trasie objazdowej linii 63. Natomiast przystanki Nadarzyn Starowiejska i Rusiec będą przez cały czas obsługiwane przez autobusy linii 63.

Zmiany dotkną również kursowanie autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego. Szczegóły są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.