TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

12 2023

Od dziś zmiany w organizacji ruchu w Nadarzynie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W związku z Jarmarkiem Świątecznym i budową ronda od dziś w centrum Nadarzyna obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.


Jak informowaliśmy przedwczoraj, nie udało się zapewnić przejezdności nowego ronda u zbiegu ulic Błońskiej i Mszczonowskiej w planowanym terminie, czyli do 8 grudnia więcej tutaj. A na dodatek jutro rusza Jarmark Świąteczny w centrum Nadarzyna. Oznacza, to spore zmiany w organizacji ruchu w najbliższych dniach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W dniach 8-11 grudnia (piątek-poniedziałek) w związku z budową ronda i Jarmarkiem Świątecznym przejazd w obie strony pomiędzy rondem AK, a ulicą Mszczonowską będzie niemożliwy. Z ruchu całkowicie wyłączona zostanie część placu Poniatowskiego (zaznaczona na zielono). Przejezdna zostaje ulica Krótka i wschodnia pierzeja placu Poniatowskiego od ul. Krótkiej do Sienkiewicza. Ruch autobusów zostaje wyłączony. Prosimy o uważną jazdę i stosowanie się do znaków drogowych. Prosimy również o parkowanie samochodów na P&R, przy ul. Warszawskiej i okolicznych ulicach – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy Nadarzyn.

Poniżej mapka pokazująca objazd dla kierowców jadących Mszczonowską od Starej Wsi do Ronda AK – należy skręcić w ul. Graniczną następie Żółwińską do Błońskiej, ul. Plantową do Wierzbowej, dalej do ul. Pruszkowskiej. Z kolei w drugą stronę należy skręcić w Wierzbową, następnie Plantową do Błońskiej i dalej do Żółwińskiej, Żółwińską do Granicznej i Mszczonowskiej.

Od dziś zmiany w organizacji ruchu w Nadarzynie - Grodzisk News


Zmiany w komunikacji
W związku z tym nastąpią również zmiany w kursowaniu autobusów GPA. Autobusy linii 60 i 63 nie będą zatrzymywać się na przystankach: Nadarzyn Kościuszki (na pl. Poniatowskiego), Nadarzyn Urząd Gminy, P+R Nadarzyn.

Ponadto autobusy linii 63 pomiędzy przystankami Nadarzyn Starowiejska oraz Nadarzyn Węzeł będą kursować wiaduktem ulicy Głównej, Szkolną oraz drogą serwisową wzdłuż trasy S8 obok Mago i 3M. Przystanki Kajetany 01 i 02 znajdujące się między rondami na ulicy Rolnej nie będą obowiązywać na trasie objazdowej linii 63. Natomiast przystanki Nadarzyn Starowiejska i Rusiec będą przez cały czas obsługiwane przez autobusy linii 63.

Zmiany dotkną również kursowanie autobusów Warszawskiego Transportu Publicznego. Szczegóły są dostępne tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.