29 06 2020

Od dziś otwarcie placów zabaw w jaktorowskiej gminie

29.06.2020, godz.: 07:33
Od dziś otwarcie placów zabaw w jaktorowskiej gminie
fot. Facebook/Urząd Gminy Jaktorów

Od poniedziałku 29 czerwca jaktorowski urząd uruchomi w gminie place zabaw dla dzieci. Od początku ubiegłego tygodnia mieszkańcy mogą już korzystać z boisk.

Urzędnicy podkreślają, że decyzję o otwarciu obiektów podjęto m.in. ze względu na liczne prośby mieszkańców. W pierwszej kolejności uruchomiono kompleksy rekreacyjno-sportowe – te działają już od 22 czerwca.  

Gminny zespół zarządzania kryzysowego i dyrektorzy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie i Zespołu Szkół w Międzyborowie zdecydowali zarazem, że od 29 czerwca otwarte zostaną place zabaw. Oczywiście po uprzedniej dezynfekcji obiektów.

– Zastrzegamy jednak możliwość zmiany decyzji w przypadku nagłego pogorszenia się stanu epidemiologicznego na terenie gminy Jaktorów, powiatu grodziskiego lub województwa mazowieckiego. Zwracamy jednocześnie uwagę, że korzystanie z tych obiektów możliwe będzie jedynie przy zachowaniu szczególnych zasad bezpieczeństwa aktualnie określonych przez rząd – dodał urząd.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.