reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

09 2020

Obniżamy ceny reklam dla lokalnych przedsiębiorców. 25% rabatu!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Obniżamy ceny reklam dla lokalnych przedsiębiorców. 25% rabatu! - Grodzisk NewsWirus COVID-19 ?zmroził? nas nie tylko społecznie, lecz także gospodarczo. Poważnie odczuwają to m.in. lokalni przedsiębiorcy, dla których czas jest naprawdę trudny. Rozmawiając z nimi, widzimy, że problem dotyka naprawdę wielu firm w regionie, dlatego też zdecydowaliśmy się obniżyć o 25 procent ceny reklam dla lokalnych przedsiębiorców, aby umożliwić im dotarcie do tysięcy naszych czytelników i tym samym ułatwić pozyskanie klientów. Jeżeli chcesz, aby oferta Twojej firmy dotarła do tysięcy naszych czytelników, a o Twojej firmie dowiedziała się większość mieszkańców powiatu grodziskiego ? zadzwoń lub napisz. Pomożemy! Oferta obowiązuje do 30 września włącznie. GrodziskNews.pl odwiedza do 170 000 użytkowników miesięcznie, a w tym czasie nasz portal notuje do 800 000 odsłon. Cennik do pobrania TUTAJ. Dział reklamy GrodziskNews.pl:
Telefon: 509-362-792
e-mail: info@grodzisknews.pl
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.