reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

06 2023

Od niedzieli zmiana rozkładu jazdy KM


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweOd niedzieli zmiana rozkładu jazdy KM - Grodzisk News


Od 11 czerwca, czyli od niedzieli wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich, w której to dalej widoczne będą utrudnienia wynikające z prac na podmiejskiej linii średnicowej.


Przewoźnik zapowiedział, że czerwcowa korekta obowiązywać będzie do 2 września. – Najważniejsze zmiany wystąpią od 25 czerwca do 2 września. W tych terminach prowadzone będą prace modernizacyjne na obu torach podmiejskiej linii średnicowej – ruch będzie odbywał się linią dalekobieżną – podały Koleje Mazowieckie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Według tej organizacji ruchu część pociągów z kierunku zachodniego skończy lub rozpocznie bieg na stacji Warszawa Zachodnia, Warszawa Główna bądź Warszawa Gdańska, zaś z kierunku wschodniego na stacji Warszawa Wschodnia lub Warszawa Stadion.

Dodatkowo w dniach od 20 do 24 czerwca, a także od 21 sierpnia do 2 września wystąpią dodatkowe utrudnienia w kursowaniu pociągów, a najważniejsze będą dotyczyć linii nr 8 (Warszawa – Radom) i nr 9 (Warszawa – Działdowo). Część pociągów zostanie odwołana, wybrane będą kursowały w relacji skróconej lub ze zmienionym rozkładem jazdy. Ta natomiast zmiana wynikać będzie z konieczności wprowadzenia zmian w systemie sterowania ruchem kolejowym na stacji Warszawa Zachodnia.

Nowe rozkłady można sprawidź w internetowych tabelach KM – TUTAJ.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.