06 02 2020

Nowy repertuar Kina Wolność, nowa szansa, by wygrać bilety

06.02.2020, godz.: 13:05
Nowy repertuar Kina Wolność, nowa szansa, by wygrać bilety
fot. Marcin Masalski

Grodziskie Kino Wolność zaprezentowało tytuły filmów, które będzie grać przez tydzień od piątku do środy. Spójrzmy zatem na kinowy rozkład jazdy. Tym bardziej, że na jeden z filmów można dziś u nas zdobyć bilety!

7.02 (piątek)
20.00 – Monos

8.02 (sobota)
17.30 – Monos
20.00 – Ella Fitzgerald: Just One of Those Things

9.02 (niedziela)
17.30 – Parasite
20.00 – Monos

10.02 (PROBLEMOWY poniedziałek)
10.00 – Mirai
19.00 – Parasite

11.02 (wtorek)
19.00 – Monos

12.02 (MUZYCZNA środa)
10.00 – Dzieci z Bullerbyn
19.00 – Ella Fitzgerald: Just One of Those Things

13.02 (czwartek)
Kino nieczynne

Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z mówieniami filmów oraz zwiastunami, które zamieściliśmy poniżej.

„Monos”
Wilk, Lady, Rambo, Yeti, Bum-Bum, Smerf, Szwedka i Pies to nastoletni partyzanci pilnujący amerykańskiej zakładniczki gdzieś w górach w Ameryce Południowej, pośród zjawiskowo sfilmowanych, soczystych i dzikich krajobrazów. Tajemnicza „Organizacja” daje im rozkazy przez radio, przydziela krowę Shakirę, karabiny do zabawy i pozwala na rytualne orgie po dniu ćwiczeń wojskowych. Kiedy przypadkowo ginie Shakira, zaczyna się walka o przywództwo w oddziale, który musi uciekać z gór do amazońskiej dżungli. Chaos i napięcie zamieniają się w brutalną walkę o przetrwanie. Młodzi rebelianci przypominający rozbitków z „Władcy much” stają twarzą w twarz ze swoimi demonami. Przedzierają się przez tropikalny las, a śmierć podąża za nimi…

„Ella Fitzgerald. Just One of Those Things”
Ella Fitzgerald była 15-letnią dziewczyną z ulicy, kiedy wygrała konkurs talentów w 1934 roku w Apollo Theatre w Harlemie. W ciągu kilku miesięcy stała się gwiazdą. „Ella: Just One of ThoseThings” to niezwykła podróż przez sześć dekad pokazująca w jaki sposób jej wysublimowany głos, przekształca tragedie które przeżyła i problemy jakie napotkała, w radość.

„Parasite”
Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

„Mirai”
5-letni Kun nie radzi sobie z zazdrością po pojawieniu się w domu młodszej siostry. Wbrew oczekiwaniom rodziców nie darzy małej Mirai miłością i nie kryje swojej frustracji. Niespodziewanie odkrywa, że ogród obok domu umożliwia podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Daje to początek niezwykłej przygodzie, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Obserwuje dziadka, którego pasją były motocykle, mamę, która – zupełnie tak jak on – nie lubiła podporządkowywać się woli dorosłych oraz swoją nastoletnią siostrę. Czy te spotkania pozwolą Kunowi nauczyć się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych?


KONKURS
U nas można wygrać podwójne zaproszenie na seans. Jedna osoba, która dziś 6 lutego, punktualnie o 15.00 jako pierwsza przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl o treści „Kino Wolność”, zdobędzie podwójne zaproszenie na film „Monos”. Wejściówka dotyczy seansu we wtorek 11 lutego o godz. 19.00.

W treści maila konkursowego należy również podać imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wynik ogłosimy 7 lutego i skontaktujemy się z wygraną osobą.

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś dwóch zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.