TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

05 2022

Nowe autobusy do dyspozycji GPA


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/GPA - Grodziskie Przewozy AutobusoweNowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News


Grodziskie Przewozy Autobusowe wzbogaciły się o nowe autobusy. Podróżnych już wożą dwa nowe mercedesy i jeden MAN.


1 stycznia 2022 r. uruchomionych zostało aż 50 linii komunikacyjnych, kursujących na obszarze Powiatu Grodziskiego, Powiatu Pruszkowskiego i Gminy Błonie. 70 autobusów obsługuje ponad 900 przystanków autobusowych na całym obszarze Związku Powiatowo-Gminnego GPA.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do GPA właśnie dołączyły trzy nowe autobusy. – Na początku maja do obsługi linii autobusowych 32, 33, 34 i 63 operator PKS Tarnobrzeg skierował 3 nowe autobusy: 1 MAN TGE City i 2 Mercedesy Sprintery. Na liczniku nie mają jeszcze 3 tys. km – poinformował przewoźnik w mediach społecznościowych.

Nowe pojazdy są oczywiście przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także są wyposażone m.in. w klimatyzację, a przy siedzeniach mają zamontowane gniazda USB do ładowania telefonu.

Niebawem skład GPA zasilą kolejne pojazdy. – Jeszcze w tym miesiącu na ulice Związku powiatowo-gminnego wyjadą kolejne NOWE autobusy! – podkreślają GPA.

Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News
Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News
Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News
Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News
Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News
Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News
Nowe autobusy do dyspozycji GPA - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

super! w końcu coś się zaczyna zmieniać w grodziskiej komunikacji. oby wszystkie zdezelowane truposze zostały wycofane z eksploatacji. chociaż i tak najważniejsze, żeby przyjeżdżały na czas, zgodnie z rozkładem, a nie dowolnie, często wręcz przed czasem i człowiek dochodząc do przystanku widzi, jak już odjeżdża.

Janek
07-05-2022 21:18

zamiast murali z farby na ścianach, zrobilibyście tak, jak inne miasta i coś antysmogowego zainstalowali, napływ ludzi tutaj jest jakiś za duży, pełno samochodów na uliczkach i dymy od jesieniu do wiosny

Maria
07-05-2022 22:22

A rozkłady jazdy nijak mają się do kursowania autobusów. Albo przyjadą 5 minut wcześniej, albo 15 minut po czasie lub w ostateczności nie przyjedzie w ogóle. Zgłaszanie na infolinie mija się z celem, bo i tak zleją odsyłając do sprawdzania "kiedy przyjedzie". Ogólnie to do dupy z taką komunikacją. Nic nie można zaplanować, bo nigdy nie wiadomo, kiedy autobus przyjedzie. Kasę z gminy biorą, ale żeby coś zrobić z regularnymi kursami, zgodnymi z rozkładami to już za wiele. Jak zgłasza się, że autobus nie był o czasie lub odjechał wcześniej to całkowita zlewka, nic się nie dzieje. Ta komunikacja to jakaś kpina.

Marcin
07-05-2022 22:32

pokaż wszystkie komentarze (6)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.