reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

05

06 2023

Nowa droga dla cyklistów i ciąg pieszo-rowerowy powstaną w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Podkowa Leśna rozstrzygnęła przetarg na budowę ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż torów WKD, a także stworzenie drogi dla cyklistów od stacji "WKD Główna" do ul. Podleśnej, czyli granicy miasta ogrodu. Koszt inwestycji wynieisie prawie 270 tysięcy złotych.


Zadanie powierzono firmie Invest Brothers Michał Gniadek z nieodległego Brwinowa. Oferta tego przedsiębiorstwa okazała się najkorzystniejsza i opiewała na nieco ponad 268 tys. zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Inwestycja składać się będzie z dwóch części: jedna dotyczy budowy ścieżki do korzystania zarówno przez pieszych, jak i cyklistów; część druga zaś to stworzenie drogi wyłącznie dla rowerzystów.

W części pierwszej chodzi o wykonanie iągu pieszo – rowerowego od ulicy Sosnowej do ul. 11 Listopada (przedłużenie ul. Kolejowej). Część druga to z kolei Budowa trasy rowerowej na odcinku WKD Główna – granica miasta Podkowa Leśna (do ul. Podleśnej).

Droga rowerowa biec będzie od ul. Sosnowej od ul Akacjowej, gdzie połączy się z ciągiem pieszo-rowerowym (przedłużenie ul. Kolejowej. Inwestycja obhejmie też skrzyżowanie ul. Kolejowej z ulicą 11 Listopada.

Wykonawca będzie miał osiem miesięcy na realizację od daty zawarcia umowy.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.