reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

09 2023

Nocny pożar w Żabiej Woli [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowieNocny pożar w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk News


Sześć zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru garażu oraz części przyległego domu w Żabiej Woli. Ogień wybuchł przed pierwszą w nocy.


Do zdarzenia doszło przy ul. Dziewanny. – Przed godziną 1.00 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku garażowego przy do mu jednorodzinnym. Na miejsce zostało wysłanych sześć zastępów pożarniczych: trzy ze straży zawodowej w Grodzisku, dwa z OSP Żelechów i jeden z OSP Skuły – opowiada asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru, którym objęty był drewniany garaż wraz z zawartością jego wnętrza. Ponadto musieli od żywiołu odseparować przyległy dom, któremu pożar także poważnie zagrażał i częściowo uszkodził dach budynku – dodaje asp. Stefaniak.

Garaż spłonął za to doszczętnie. – Garaż wraz z przedmiotami w środku spłonęły całkowicie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Zdjęcia zamieszczamy dzięki uprzejmości OSP Żelechów.

Nocny pożar w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk News
Nocny pożar w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk News
Nocny pożar w Żabiej Woli [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.