reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

02 2023

Nocny pożar na Kraszewskiego, pięć zastępów w akcji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocny pożar na Kraszewskiego, pięć zastępów w akcji - Grodzisk News


W jednym z mieszkań bloku przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie doszło do pożaru i zadymienia. Do akcji gaśniczej wyjechało pięć zastępów w tym drabina.


Do pożaru doszło po godz. 1.20. – Mogę potwierdzić, że w mieszkaniu budynku wielorodzinnego przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie doszło do zaprószenia ognia od, prawdopodobnie od papierosa – mówi nam bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy z PSP , dwa z OSP Brwinów i jeden z OSP Biskupice. Do czasu przyjazdu strażaków domownikom udało się opanować ogień. Nasze działania polegały natomiast na dogaszeniu pożaru, usunięciu zadymienia i sprawdzilenia pomieszczeń czujnikami wykrywającymi niebezpieczne gazy – relacjonuje Karol Kroć.

Działania strażaków zakończyły się po niespełna godzinie, kilkanaście minut po drugiej w nocy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.