TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

14

10 2022

Nocna kolizja na A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocna kolizja na A2 - Grodzisk News


Tuż po północy na autostradzie A2 samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – W nocy na A2 na wysokości Izdebna doszło do wypadku. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek tuż po północy. – O godz. 0.49 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na autostradzie A2 na wysokości Izdebna Nowego. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Strażacy gdy dojechali na miejsce zobaczyli stojący na pasie zieleni samochód osobowy z uszkodzonym przodem, który uderzył bariery energochłonne. Kobieta kierująca autem w momencie przybycia strażaków znajdowała się poza pojazdem i nie potrzebowała pomocy przedmedycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z pojazdu i zakręceniu instalacji gazowej w aucie – mówi nam Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zakończyli działania o godz. 1.38.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.