reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

10 2022

Nocna kolizja na A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocna kolizja na A2 - Grodzisk News


Tuż po północy na autostradzie A2 samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – W nocy na A2 na wysokości Izdebna doszło do wypadku. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek tuż po północy. – O godz. 0.49 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na autostradzie A2 na wysokości Izdebna Nowego. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Strażacy gdy dojechali na miejsce zobaczyli stojący na pasie zieleni samochód osobowy z uszkodzonym przodem, który uderzył bariery energochłonne. Kobieta kierująca autem w momencie przybycia strażaków znajdowała się poza pojazdem i nie potrzebowała pomocy przedmedycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z pojazdu i zakręceniu instalacji gazowej w aucie – mówi nam Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zakończyli działania o godz. 1.38.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.