reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

10 2022

Nocna kolizja na A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNocna kolizja na A2 - Grodzisk News


Tuż po północy na autostradzie A2 samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście nikomu nic się nie stało.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – W nocy na A2 na wysokości Izdebna doszło do wypadku. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policja oraz pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek tuż po północy. – O godz. 0.49 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na autostradzie A2 na wysokości Izdebna Nowego. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Strażacy gdy dojechali na miejsce zobaczyli stojący na pasie zieleni samochód osobowy z uszkodzonym przodem, który uderzył bariery energochłonne. Kobieta kierująca autem w momencie przybycia strażaków znajdowała się poza pojazdem i nie potrzebowała pomocy przedmedycznej. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów z pojazdu i zakręceniu instalacji gazowej w aucie – mówi nam Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zakończyli działania o godz. 1.38.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.