reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

10 2021

Nieznajomy mężczyzna zaczepił dziewczynkę przed szkołą?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayNieznajomy mężczyzna zaczepił dziewczynkę przed szkołą? - Grodzisk News


We wtorkowy poranek do grodziskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że nieznajomy mężczyzna miał zaczepić 8-letnią dziewczynkę pod szkołą. Funkcjonariusze badają sprawę, ale jednocześnie uspokajają.


Z samego rana do naszej redakcji napłynęło kilka informacji dotyczących potencjalnie niebezpiecznej sytuacji, w której nieznajomy mężczyzna miał zaczepić 8-letnią dziewczynkę. Sprawa została zgłoszona dyrekcji placówki edukacyjnej oraz oczywiście policji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Funkcjonariusze potwierdzają, że przyjęli takie zgłoszenie, ale jednocześnie uspokajają, że nikomu nic się nie stało. – Z relacji dziewczynki wynika, że nieznajomy mężczyzna zatrzymał samochód pod bramą do placówki, odezwał się do 8-latki, po czym nieznajomy odjechał. Sprawę do dyrekcji zgłosiła mama prowadząca inne dziecko do szkoły, która zauważyła płaczącą dziewczynkę – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

W mediach społecznościowych pojawiły się informacje nawet o próbie porwania. – Absolutnie, na tę chwilę nie potwierdzamy tych informacji. Nie mamy potwierdzenia, że ta osoba w jakikolwiek sposób siłą próbowała coś zrobić, nie było fizycznego kontaktu – podkreśla rzecznik grodziskiej policji.

Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna nie pojawia się w rejonie innych szkół. – Traktujemy to poważnie, nie bagatelizujemy tego sygnału, ale jeszcze raz chcę uspokoić, że do niczego nie doszło. Sprawdzamy czy pojazd, który opisała nam dziewczynka nie pojawia się gdzieś w rejonie szkół i kierowca nie ma złych zamiarów. Na tę chwilę nie otrzymaliśmy sygnałów z innych placówek, że podobna sytuacja mogła mieć miejsce – zaznacza Katarzyna Zych.

Przedstawicielka grodziskiej policji apeluje również do rodziców, aby wyczulali swoje dzieci na takie sytuacje. – Dobrze, aby rodzic regularnie rozmawiał z dzieckiem, jak powinno się zachować w kontakcie z obcą osobą. My również tego uczymy chodząc na spotkania do szkół – zaznacza asp. sztab. Zych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.