10 12 2019

Neo-Nówka w Grodzisku już w sobotę! Bilety wciąż dostępne

10.12.2019, godz.: 19:30
Neo-Nówka w Grodzisku już w sobotę! Bilety wciąż dostępne
fot. Mat, organizatora

Fani kabaretowej rozrywki odliczają dni do 14 grudnia, ponieważ do Grodziska powróci wtedy znane i lubiane trio Neo-Nówka. I to ze zdwojoną siłą, gdyż organizator zaplanował dwa występy. Wiadomo już kto wygrał bilety na show o późniejszej godzinie. Szczegóły na dole.

14 grudnia w hali przy ul. Westfala Neo-Nówka zaprezentuje nowy program zatytułowany „Żywot Mariana”. –  Po sukcesie programu „Kazik sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć – tak przedstawienie reklamuje organizująca je agencja artystyczna Kreator.

Pierwsze odbędzie się o godz. 16.00, a drugie o 19.30. Na oba można kupować bilety – TUTAJ.

O ile jednak biletów na występ o 19.30 jest jeszcze sporo, o tyle wejściówki na wcześniejszy pokaz są już na ukończeniu.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579646252000)