reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

29

11 2023

Nastolatek potrącony przez samochód. Trafił do szpitala


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsNastolatek potrącony przez samochód. Trafił do szpitala - Grodzisk News


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Żyrardowie, w którym doszło do potrącenia 15-letniego chłopca przez samochód osobowy. Nastolatek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.


Do zdarzenia doszło w poniedziałek pod wieczór. – Około godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Żyrardowie na ul. Izy Zielińskiej. Policjanci na miejscu ustalili, że kierujący toyotą potrącił 15-latka. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala, poinformowała st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na miejscu policjanci z drogówki wykonywali czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia oraz samochodu uczestniczącego w wypadku. Przesłuchano też świadków.

Procedury wyjaśniające przebieg zdarzeń są w toku.

Jednocześnie policjanci znowu apelują do kierowców i pieszych o ostrożność na drodze! – Pamiętajmy, aby dostosować prędkość pojazdu tak, by zawsze móc w porę zareagować. Piesi powinni natomiast pamiętać o stosowaniu zasady ograniczonego zaufania – przypomina st. sierż. Patrycja Sochacka.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.