TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

10 2022

Nadarzyn. Samochód w rowie, wszyscy podróżujący nietrzeźwi. Nie wiadomo, kto prowadził


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PolicjaNadarzyn. Samochód w rowie, wszyscy podróżujący nietrzeźwi. Nie wiadomo, kto prowadził - Grodzisk News


W nocy z środy na czwartek w Nadarzynie kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Był nietrzeźwy. Kłopot w tym, że wszyscy trzej mężczyźni podróżujący autem byli w stanie wskazującym na spożycie, a żaden z nich jak na razie nie przyznaje się do siedzenia za kierownicą.


Policjanci ustalają więc szczegółowy przebieg zdarzeń i zatrzymali wszystkich trzech panów do wyjaśnienia. – Policjanci zostali wezwani na ul. Pruszkowską w Nadarzynie około pół godziny po północy. Miało tam dojść do kolizji, w wyniku której kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu – mówi nam pruszkowska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po dotarciu na miejsce potwierdzili, że do kolizji doszło, ale nie sposób było wskazać, kto kierował autem. Podróżowało nim trzech mężczyzn. Wszyscy okazali się nietrzeźwi, a żaden z nich nie przyznał się do prowadzenia pojazdu. Policjanci zatrzymali ich więc do wyjaśnienia i będą ustalać szczegółowe okoliczności zdarzenia – dodają policjanci.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

.... jak to nie wiadomo kto prowadził ? PROWADZIŁ NIETRZEŽWY ....

trzeżwy od urodzenia
14-10-2022 15:59
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.