reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

06 2023

Na wakacje ponownie z „Biletem turysty”. Wkrótce rusza sprzedaż


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Rafał Kamiński/Koleje Mazowieckie/Mat. prasoweNa wakacje ponownie z „Biletem turysty”. Wkrótce rusza sprzedaż - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie na wakacje ponownie uruchamiają ofertę „Bilet turysty”. Będzie można z niej skorzystać przez pełne dwa miesiące – od 1 lipca do 31 sierpnia. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą lepiej poznać Mazowsze.


Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym, posiadającym 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Uprawnia on do dowolnej liczby przejazdów pociągami KM w ciągu trzech wybranych z 10 dni, z wyjątkiem wakacyjnych połączeń, czyli „Słonecznego” i „Słonecznego – BIS”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Koszt biletu wyniesie 75 złotych. Cena będzie zaś zryczałtowana i nie podlega ulgom. – To sezonowa oferta Kolei Mazowieckich. W ciągu wybranych dni, można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów pociągami KM. Podczas zakupu wydawany jest także karnet, na którym należy dokonać legalizacji rozpoczęcia podróży każdego z trzech dni. Zakup Biletu Turysty jest także dobrą okazją, by skorzystać z licznych zniżek u naszych partnerów w ramach akcji „Koleją do Kultury”, a także odpocząć w otoczeniu przyrody na terenie Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych, z którym Koleje Mazowieckie współpracują w ramach akcji „Koleją do Natury” – powiada przewoźnik.

Oferta umożliwia przejazdy pociągami KM na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Chorzele, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko Kamienna, Drzewica. Na podstawie Biletu Turysty można również korzystać z przejazdów autobusami lotniskowymi KM ze stacji PKP Modlin do Portu Lotniczego Warszawa – Modlin (lub odwrotnie).

Należy też pamiętać, że Bilet Turysty kupiony po 22 sierpnia 2023 r. ważny będzie do 31 sierpnia. Sprzedaż rusza 26 czerwca.ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.