reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

05 2023

Na ulice Milanówka wyjechały patrole rowerowe


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Na ulice Milanówka wyjechały patrole rowerowe - Grodzisk News


Wraz z wiosną na ulice Milanówka wyruszyły rowerowe patrole straży miejskiej. Dzięki patrolom rowerowym strażnicy są w stanie dotrzeć w miejsca, do których nie jest możliwe dojechanie radiowozem. W założeniu funkcjonariusze mają być też bardziej dostępni dla mieszkańców.


– Patrolujący na rowerach funkcjonariusze Ekopatrolu pilnują porządku i bezpieczeństwa głównie na terenach rekreacyjnych, na ścieżkach rowerowych oraz kontrolują stan sprzętu w samoobsługowych serwisach rowerowych zlokalizowanych w centrum miasta – podaje milanowska straż miejska.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Oprócz tego, strażnicy są bardziej dostępni dla mieszkańców. Mogą rozmawiać z nimi i udzielać rad dotyczących bezpieczeństwa na drodze oraz innych spraw związanych z funkcjonowaniem miasta. Warto też wspomnieć, że patrol rowerowy jest bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjny samochód patrolowy, co ma wpływ na ochronę naszej planety – dodaje.

Rowerowe patrole SM mieszkańcy mogą napotkać w centrum miasta, na ścieżkach rowerowych, w okolicach parków miejskich, a także szkół.

Patrole potrwają tylko przez okres wiosny i lata, a ich częstotliwość ma być uzależniona od możliwości kadrowych i być uzupełnieniem dla innych forma patrolowania miasta.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Wielkie mi halo . Niech włodarze jadą np do Hiszpanii czy innych cywilizowanych krajów , to zobaczą że straż miejska (czy policja municypalna) porusza się głównie na rowerach a pojazdy służą do poważniejszych interwencji . Tylko u nas się przyjęło że"szlachta miejska" karetami się wozi . Jaśnie elyta. Najwyższy czas popracować fizycznie dla zdrowia .
Marek


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.