12 08 2020

Na Słowackiego droga niemal gotowa

12.08.2020, godz.: 09:33
Na Słowackiego droga niemal gotowa
Fot. Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa Leśna

Dobiegają końca prace na ul. Słowackiego w Podkowie Leśnej związane z wykonaniem nowej nawierzchni. Podobnie ma wyglądać ul. Wiewiórek.

W temacie dróg w ostatnim czasie w Podkowie Leśnej wiele się dzieje. Wczoraj informowaliśmy o tym, że miasto ogród wybrało wykonawcę przebudowy ul. Dębowej (więcej tutaj), a wcześniej o kolejnych trzech przetargach drogowych – na przebudowę ulic Sosnowej, Grabowej i Mickiewicza.

Końca natomiast dobiegają prace na ul. Słowackiego o czym poinformował burmistrz miasta ogrodu. – W temacie dróg wakacji w Podkowie nie mamy. Kończymy prace drogowe na ulicy Słowackiego, której nawierzchnia została wykonana z kruszywa bazaltowego, przy użyciu emulsji w celu zespojenia materiału ? Po utwardzeniu jakość mieszkania w tym rejonie znacznie się poprawi. Kolejną ulicą, która zostanie podobnie zrealizowana będzie Wiewiórek, tam prace zostały już rozpoczęte – podkreślił podkowiański włodarz.

Oto jak obecnie wygląda ul. Słowackiego.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.