reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

15

09 2020

Modernizacja CMK. Decyzja środowiskowa w zawieszeniu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Modernizacja CMK. Decyzja środowiskowa w zawieszeniu - Grodzisk NewsPlanowana modernizacja linii kolejowej nr 4 w ramach CMK ma na celu umożliwienie pociągom jazdy z prędkością nawet do 250 kilometrów na godzinę. W ramach modernizacji w planie kolejarzy jest przebudowa wiaduktów nad torami, budowa lub przebudowa dróg technologicznych wzdłuż linii kolejowej. Innym elementem inwestycji ma być obustronne ogrodzenie linii, tak aby wytłumiać hałas. Wszystkie te kwestie zostały poddane ocenie oddziaływania na środowisko, na tej podstawie wydana będzie decyzja środowiskowa, konieczna, by inwestycja mogła ruszyć. Prcedurę jej wydania jednak wstrzymano do czasu, aż PKP PLK przedstawią raport oddziaływania na środowisko. Pełne obwieszczenie tutaj.

💬︎   dodaj komentarz

Znowu się odjaniepawla? To przecież jest inwestycja bezpośrednio powiązana z flagowym projektem CPK! Dlaczego DobraZmiana pozwala sobie tu robić tu dywersję???

JSC
15-09-2020 13:57

Widzę, że paranoików nie brakuje na tym portalu, i wszędzie widzą spisek wielkiego złego PISU. Szkoda tylko że nikt tak odważnie nie reagował na poczynania koalicji PO-PSL, i niebyli tak chętnie punktowani jak teraz PIS.

V
16-09-2020 08:45

Ja krytykowałem niekompetencję.

JSC
16-09-2020 13:13
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.