TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

08 2022

Miski z wodą dla spragnionych czworonogów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.Miski z wodą dla spragnionych czworonogów - Grodzisk News


Upały doskwierają wszystkim, także zwierzętom, które w przeciwieństwie do człowieka, nie powiedzą czego potrzebują. Dlatego pamiętajmy, aby zapewnić im wodę, a w przypadku czworonogów nie spacerować z nimi zbyt długo po rozgrzanym asfalcie – psy mogą doznać poważnych poparzeń łap.


Temperatura może dziś sięgnąć 33 stopni w cieniu a jutro będzie jeszcze goręcej. Do piątkowego wieczoru zresztą obowiązywać będzie alert drugie stopnia wydany przez IMGW.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tych okolicznościach warto pamiętać o naszych czworonożnych przyjaciołach. Miski z wodą urzędnicy ustawili przed ratuszem w Grodzisku, w Milanówku przed siedzibą straży miejskiej. – Drodzy właściciele czworonogów! W okresie letnim przed wejściem do Ratusza (ul. Kościuszki 12a) stoi miska z wodą dla Waszych pupili. Zapraszamy Wasze pieski, a może nawet i kotki do picia wody dla ochłody podczas spacerów w okolicy – podał grodzisk na swoim Facebooku.

A gdzie jeszcze waszym zdaniem należałoby ustawić miski dla czworonogów? Na opinie czekamy w komentarzach.

💬︎   dodaj komentarz

dlaczego nie widać na ulicach tej jakieś straży dla zwierząt powiatu grodziskiego, mogliby zwracać ludziom uwagę, że w upał nie przywiązuje się psów na deptaku, gdy idzie się do sklepu na zakupy, że psie łapki mogą krwawić od prowadzania ich po patelni, jaką są chodniki i deptak! gdzie ta edukacja w grodzisku? ja taķą organizację właśnie widzę, że jest aktywna w taki sposób! uważam, że powinni w upały, mrozy być na ulicach grodziska

a
05-08-2022 00:20

Bo mają "wieczny" URLOP :)

ob ser wator
05-08-2022 10:52
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.