24 06 2020

Milanowska impreza na basenie z okazji jego 50-lecia

24.06.2020, godz.: 14:33
Milanowska impreza na basenie z okazji jego 50-lecia
fot. Facebook/Kąpielisko Retro w Milanówku

W najbliższa sobotę, 27 czerwca przypada dokładnie 50-lat od otwarcia Kąpieliska Miejskiego w Milanówku. Przy takiej okazji nie może zabraknąć imprezy, na której nastąpi m.in otwarcie basenu dla dzieci. Szczegóły poniżej.

W programie wydarzenia zaplanowanego w godzinach od 12.00 do 19.00 znajdziemy odsłonięcie tablicy pamiątkowej z okazji 50 lat kąpieliska i otwarcie wystawy retrospektywnej – „Basen kąpielowy w Milanówku”.

– To wystawa ze zbiorów Cyfrowego Archiwum Tradycji Lokalnej w Milanówku jest poświęcona historii budowy basenu kąpielowego. Na ponad 30 fotografiach zobaczycie Państwo między innymi: staw “Przygodzkiego”, osiedle “Jedwabnik”, oraz proces budowy kąpieliska. Wystawę przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku – podaje Milanowskie Centrum Kultury.

Podczas imprezy nastąpi też symboliczne odsłonięcie muralu i otwarcie basenu dla dzieci; będzie pokaz ratownictwa (o 15.00); pokaz pływania synchronicznego (o 15.30); popisy szczudlarzy i mimów; żeglarskie zajęcia dla dzieci. Nie zabraknie też retro DJ-a.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.