reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2021

Milanówek zaprasza do ogrodu zdrowia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Milanówek zaprasza do ogrodu zdrowia - Grodzisk News


W ramach milanowskiego Festiwalu Otwarte Ogrody Centrum Usług Społecznych zorganizuje w mieście Ogród Zdrowia, czyli przestrzeń, w której mieszkańcy będą mogli się bezpłatnie przebadać.


Ogród Zdrowia pojawi się 11 września u zbiegu ulic Piasta i Kościuszki i będzie dla mieszkańców dostępny w godzinach od 11.30 do 15.00. –

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ogród Zdrowia zrealizowany będzie w ramach XVI Festiwalu Otwarte Ogrody w Milanówku. W trakcie wydarzenia będzie można bezpłatnie wykonać badania diagnostyczne, m.in. w ramach programu Profilaktyka 40+ – poinformował Milanówek.

Będzie można również bezpłatnie wykonać badanie : EKG, saturacji i pulsu, ciśnienia tętniczego, wagi, a także sprawdzić ryzyko uzależnienia od alkoholu i nikotyny.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

najpierw zrobcie coś ze smogiem w Milanówku, robię zakupy w biedronce przy królewskiej. dzisiaj myślałam, że się uduszę! rok temu, i rok temu i parę lat wstecz to samo, zabija nas dym! z tym coś zróbcie, bo nasze płuca i cały krwioobieg tego nie wytrzyma! w grodzisku tak samo śmierdzi z kominów. buduje się ścieżki, organizuje ogrody zdrowia i po co??? Kiedy zlikwidujecie smog!?

zadymiona
10-09-2021 01:03
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.