TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2021

Milanówek zaprasza do ogrodu zdrowia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Milanówek zaprasza do ogrodu zdrowia - Grodzisk News


W ramach milanowskiego Festiwalu Otwarte Ogrody Centrum Usług Społecznych zorganizuje w mieście Ogród Zdrowia, czyli przestrzeń, w której mieszkańcy będą mogli się bezpłatnie przebadać.


Ogród Zdrowia pojawi się 11 września u zbiegu ulic Piasta i Kościuszki i będzie dla mieszkańców dostępny w godzinach od 11.30 do 15.00. –

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ogród Zdrowia zrealizowany będzie w ramach XVI Festiwalu Otwarte Ogrody w Milanówku. W trakcie wydarzenia będzie można bezpłatnie wykonać badania diagnostyczne, m.in. w ramach programu Profilaktyka 40+ – poinformował Milanówek.

Będzie można również bezpłatnie wykonać badanie : EKG, saturacji i pulsu, ciśnienia tętniczego, wagi, a także sprawdzić ryzyko uzależnienia od alkoholu i nikotyny.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

najpierw zrobcie coś ze smogiem w Milanówku, robię zakupy w biedronce przy królewskiej. dzisiaj myślałam, że się uduszę! rok temu, i rok temu i parę lat wstecz to samo, zabija nas dym! z tym coś zróbcie, bo nasze płuca i cały krwioobieg tego nie wytrzyma! w grodzisku tak samo śmierdzi z kominów. buduje się ścieżki, organizuje ogrody zdrowia i po co??? Kiedy zlikwidujecie smog!?
zadymiona


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.