TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

31

07 2022

Milanówek. Umowa na termomodernizację SP nr 1 podpisana. Prace w „Trójce” już trwają


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewsloMilanówek. Umowa na termomodernizację SP nr 1 podpisana. Prace w „Trójce” już trwają - Grodzisk News


Już w marcu informowaliśmy, że milanowskie szkoły przejdą modernizacje. Niedawno zaś burmistrz Milanówka podał, że miasto podpisało umowę na termomodernizację Szkoły Podstawowej nr 1.


–Umowa na realizację termomodernizacji budynku szkolnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Milanówku została podpisana. Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu (w ramach "Programu Regionalnego na lata 2014-2020") o wysokości ponad 3,1 miliona złotych dwie milanowskie szkoły podstawowe (SP1 oraz SP3, w której prace termomodernizacyjne już trwają) będą bezpieczniejsze, ładniejsze i bardziej funkcjonalne –napisał na Facebooku burmistrz Piotr Remiszewski.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli chodzi o zakres zadania to w Szkole Podstawowej nr 1 obejmuje on m.in. wymianę stolarki okiennej, docieplenie ścian i stropu, wymiana pokrycia dachu wraz z remontem więźby, remont schodów, wykonanie nowej elewacji, przebudowę kotłowni i instalacji gazowej, przebudowę instalacji centralnego ogrzewania, czy roboty związane z elektryką obiektu. Ponadto w hali sportowej przy szkole również zostaną wymienione okna i drzwi, zostaną zaprawione ściany, a także zostanie wykonany remont schodów zewnętrznych i murków podjazdów dla niepełnosprawnych.

Jeżeli chodzi o Szkołę Podstawową nr 3 to tam plan robót jest podobny i obejmuje m.in. wymianę stolarki okiennej, docieplenie ścian i stropodachu, przemurowanie kominów, remont schodów, roboty związane z elektryką, przebudowę zewnętrznej instalacji gazowej, przebudowę instalacji centralnego ogrzewania. W budynku sali sportowej przy szkole zostanie wykonana przebudowa schodów, wykonanie nowej elewacji i wymiana pokrycia dachu nad zapleczem.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.