reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

04 2024

Milanówek ruszył z nową odsłoną budżetu obywatelskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayMilanówek ruszył z nową odsłoną budżetu obywatelskiego - Grodzisk News


Milanówek wystartował z kolejną w swojej historii odsłoną budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy miasta ogrodu do 25 maja będą mieli czas na składanie pomysłów inwestycji do realizacji z kasy obywatelskiej w 2025 roku.


Wysokość budżetu obywatelskiego na 2024 rok wyniesie 665 tys. zł, zaś maksymalna wartość pojedynczej inwestycji to 150 tysięcy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Środki mogą być przeznaczone na zadania, których realizacja leży w kompetencji gminy. Projekty mogą dotyczyć zarówno poprawy infrastruktury miejskiej, jak i polityki społecznej, edukacji, ochrony środowiska, kultury, sportu lub bezpieczeństwa.

Propozycję projektu zgłosić może każdy mieszkaniec, wystarczy, że przedstawi swój pomysł i dołączy do niego 10 podpisów poparcia.

Projekty do budżetu obywatelskiego można zgłaszać do 25 maja, następnie przez miesiąc potrwa weryfikacja i ocena złożonych propozycji. Po 25 czerwca miasto zaś przedstawi listę projektów inwestycji, na które mieszkańcy będą mogli głosować.

Głosowanie ruszy 5 sierpnia i potrwa do połowy września. Propozycje cieszące się największym uznaniem zostaną ogłoszone i tym samym wybrane do realizacji do 10 listopada.

Wszystkie szczegóły TUTAJ.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.