TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

05 2022

Milanówek. Kierowca zatrzymany do kontroli drogowej próbował przejechać policjanta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsMilanówek.  Kierowca zatrzymany do kontroli drogowej próbował przejechać policjanta - Grodzisk News


Sceny rodem z filmu sensacyjnego rozegrały się w sobotni wieczór w Milanówku. Kierowca zatrzymany do kontroli drogowej próbował przejechać policjanta, drugi funkcjonariusz oddał strzał w kierunku auta, któremu udało się zbiec, niebawem kierowca został zatrzymany


Do zdarzenia doszło przed godz. 19.00 w Milanówku. – Kierowca został zatrzymany do kontroli drogowej, kiedy policjant podchodził do zatrzymanego auta kierowca ruszył wprost na funkcjonariusza, następnie cofnął i uderzył w przód radiowozu, unieruchomił go – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowiecki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Drugi funkcjonariusz widząc zagrożenie dla życia policjanta oddał strzał w oponę odjeżdżającego pojazdu, ten się oddalił, ale wkrótce dalsze działania policji doprowadziły do zatrzymania kierowcy wraz z dwoma pasażerami. Prowadzone są dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie – zaznacza Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Strzał w oponę???????? Już to gdzieś widzieliśmy! Chyba na jakiejś stacji benzynowej?

;)
09-05-2022 15:17
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.