04 09 2019

Mieszkańcy dowiedzą się jak zdobyć pieniądze na wymianę pieców

04.09.2019, godz.: 17:09
Mieszkańcy dowiedzą się jak zdobyć pieniądze na wymianę pieców
fot. grodzisk.pl

Zgodnie z lipcowymi zapowiedziami startują dyżury doradcze dla mieszkańców w sprawach dotyczących niskiej emisji, m.in. pozyskiwania pieniędzy na wymianę ogrzewania. Pierwsze spotkanie 18 września.

Przypomnijmy. 22 lipca 2019 została podpisana umowa z PGNiG, dzięki której uprawniony specjalista z PGNiG będzie służył mieszkańcom naszej gminy pomocą. Podczas dyżuru, który będzie dwa razy w tygodniu w Centrum Kultury, mieszkańcy będą mogli otrzymać pomoc w wypełnieniu wniosku o uzyskanie warunków technicznych przyłącza gazu, pozyskać informacje dotyczące dostępności sieci gazowej i możliwości jej rozwoju, a także złożyć ewentualne reklamacje.

Pierwsze takie spotkanie odbędzie się 18 września w grodziskim centrum kultury. – W trakcie dyżuru mieszkańcy mogą uzyskać wsparcie merytoryczne na etapie projektowania i realizacji inwestycji, dotyczących modernizacji systemu ogrzewania. Pracownik PGNiG pomoże także w wypełnieniu wniosku o uzyskanie warunków technicznych przyłącza gazu, uzyskaniu informacji o dostępności sieci gazowej oraz możliwości jej rozwoju.

Urzędnicy mają nadzieję, że mieszkańcy chętnie skorzystają z doradztwa, m.in. w zakresie wymiany systemów grzewczych, wskazówek, jak pozyskać dofinansowanie itp.

Dyżur 18 września w godzinach od 10.00 do 15.00 w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim – I piętro (sala CoWork), ul. Spółdzielcza 9.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata