TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

07 2022

Media: Mateusz Wieteska zmieni klub. Kierunek Francja!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Archiwum/Mat. prasoweMedia: Mateusz Wieteska zmieni klub. Kierunek Francja! - Grodzisk News


Jak podają dziennikarze z kilku sportowych redakcji, Matusz Wieteska zagra dziś ostatni mecz w barwach warszawskiej Legii i odejdzie do francuskiego klubu Clermont Foot.


O odejściu wychowanka grodziskiej Pogoni z Legii Warszawa mówiło się już od jakiegoś czasu. Możliwość sprowadzenia Mateusza Wieteski sondowało kilka klubów. Według m.in. Sebastiana Staszewskiego z redakcji Sport.pl, transfer „Wietesa” jest już przesądzony. Dziś o godz. 20.00 ma zagrać ostatni mecz w barwach stołecznego klubu z Zagłębiem Lubin, a jutro ma się stawić na testach medycznych we Francji. Gdy je przejdzie, ma podpisać umowę z Clermont Foot.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Według Staszewskiego, Legia otrzyma za zawodnika 1,3 mln euro. To niewątpliwie najwyższa kwota jaką zapłacono za jakiegokolwiek wychowanka Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Jeżeli doniesienia się sprawdzą i Mateusz Wieteska podpisze kontrakt z klubem Ligue 1., to będzie występował w jednej lidze z takimi zawodnikami jak Lionel Messi, Kylian Mbappe, Neymar, Lucas Paqueta czy Arkadiusz Milik. Jednak najpierw Polak będzie musiał sobie wywalczyć miejsce w podstawowym składzie Clermont Foot.

Powodzenia!


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Konsekwentne wzmacnianie zespołu Legii trwa. Brawo !!!

Jack L.
24-07-2022 09:18

No i dobrze. W Legii był jednym z najsłabszych zawodników.

Arek
24-07-2022 12:12
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.