reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

04

06 2023

Łoś zawisł na ogrodzeniu. Nie przeżył


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayŁoś zawisł na ogrodzeniu. Nie przeżył - Grodzisk News


W niedzielę rano służby zostały wezwane do Podkowy Leśnej gdzie na ogrodzeniu jednej z posesji zawisł łoś. Niestety zwierzę zdechło w trakcie akcji ratunkowej.


Strażacy zgłoszenie dotyczące cierpiącego zwierzęcia w mieście ogrodzie otrzymali po godz. 8.00. – O godz. 8.04 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Podkowie Leśnej przy ul. Sienkiewicza na bramie ogrodzenia wisi łoś. Dyżurny zadysponował na miejsce jeden zastęp z grodziskiej Jednostki-Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Milanówek. Po dojechaniu na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie – łoś zawisł na ostro zakończonych elementach ogrodzenia – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Niestety nie udało się uratować zwierzęcia. – Kiedy strażacy przyjechali na miejsce to łoś jeszcze żył. Niestety w trakcie prowadzonych działań zwierzę zdechło – poinformował asp. Stefaniak.

Jak podaje WWF (World Wide Fund for Nature), czyli międzynarodowa organizacja proekologiczna, co roku z powodu kolców na płotach w męczarniach ginie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt łosi. Ostatnia dekada kosztowała życie aż 120 tych zwierząt.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

:((( bardzo przykre:( szkoda zwierzaka:( A złodzieje jakoś nie chcą zawisać:(
wojak33


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.