TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

11 2023

Lodowisko stanie też w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PG/Facebook Burmistrz Arkadiusz Kosiński1 - Grodzisk News


Nie tylko w Grodzisku, także po sąsiedzku – w Brwinowie rozstawione zostanie lodowisko na sezon zimowy. Gmina ogłosiła niedawno przetarg na przygotowanie i obsługę tafli, która ma działać do końca lutego 2024 r.


Przetarg na lodowisko w Brwinowie ogłoszono 3 listopada, kilka dni wcześniej zaś analogiczne postępowanie opublikował Grodzisk, o czym pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeśli chodzi o obiekt w Brwinowie, to ze specyfikacji zamówienia dowiadujemy się, że wykonawca musi zapewnić dostawę, montaż, uruchomienie oraz demontaż po sezonie lodowiska o wymiarach 20 m x 40 m wraz z systemem chłodniczym i agregatem, bandami oraz oświetleniem i nagłośnieniem. Przy lodowisku stanie wiatę szatniowa o wymiarach minimum 3m x 6m ze ścianami pełnymi z trzech stron, pod nim znajdą się ławki i wieszaki.

Podczas działania tafli będzie można wypożyczyć sprzęt, w tym łyżwy w różnych rozmiarach, kaski dla dzieci oraz chodziki do nauki jazdy na lodzie.

Co ważne dla użytkowników, lodowisko będzie bezpłatne i otwarte codziennie w godz. 9.00-14.00 oraz 15.00-21.00. – Z zastrzeżeniem, że w godzinach nauki szkolnej pierwszeństwo będą miały grupy szkolne (w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra i Nowy Rok a także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych godziny pracy lodowiska mogą być inne), na lodowisku będzie można wypożyczyć łyżwy, ale koszt jednorazowego wypożyczenia łyżew nie przekroczy 1 zł; na lodowisku będzie można odpłatnie naostrzyć własne, ale koszt tej usługi nie przekroczy 6 zł; wykonawca zorganizuje na lodowisku 2 imprezy o charakterze kulturalno-rozrywkowym prowadzone przez animatora – wylicza zasady działania obiektu burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Brwinowski urząd czeka na oferty przetargowe do 13 listopada włącznie.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.