TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

11 2023

Lodowisko stanie też w Brwinowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PG/Facebook Burmistrz Arkadiusz Kosiński1 - Grodzisk News


Nie tylko w Grodzisku, także po sąsiedzku – w Brwinowie rozstawione zostanie lodowisko na sezon zimowy. Gmina ogłosiła niedawno przetarg na przygotowanie i obsługę tafli, która ma działać do końca lutego 2024 r.


Przetarg na lodowisko w Brwinowie ogłoszono 3 listopada, kilka dni wcześniej zaś analogiczne postępowanie opublikował Grodzisk, o czym pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jeśli chodzi o obiekt w Brwinowie, to ze specyfikacji zamówienia dowiadujemy się, że wykonawca musi zapewnić dostawę, montaż, uruchomienie oraz demontaż po sezonie lodowiska o wymiarach 20 m x 40 m wraz z systemem chłodniczym i agregatem, bandami oraz oświetleniem i nagłośnieniem. Przy lodowisku stanie wiatę szatniowa o wymiarach minimum 3m x 6m ze ścianami pełnymi z trzech stron, pod nim znajdą się ławki i wieszaki.

Podczas działania tafli będzie można wypożyczyć sprzęt, w tym łyżwy w różnych rozmiarach, kaski dla dzieci oraz chodziki do nauki jazdy na lodzie.

Co ważne dla użytkowników, lodowisko będzie bezpłatne i otwarte codziennie w godz. 9.00-14.00 oraz 15.00-21.00. – Z zastrzeżeniem, że w godzinach nauki szkolnej pierwszeństwo będą miały grupy szkolne (w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra i Nowy Rok a także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych godziny pracy lodowiska mogą być inne), na lodowisku będzie można wypożyczyć łyżwy, ale koszt jednorazowego wypożyczenia łyżew nie przekroczy 1 zł; na lodowisku będzie można odpłatnie naostrzyć własne, ale koszt tej usługi nie przekroczy 6 zł; wykonawca zorganizuje na lodowisku 2 imprezy o charakterze kulturalno-rozrywkowym prowadzone przez animatora – wylicza zasady działania obiektu burmistrz Arkadiusz Kosiński.

Brwinowski urząd czeka na oferty przetargowe do 13 listopada włącznie.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.