28 12 2018

Ktoś rozpoznaje tych mężczyzn? Szuka ich policja

28.12.2018, godz.: 18:50
Ktoś rozpoznaje tych mężczyzn? Szuka ich policja
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy poszukują dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o kradzież paliwa. Ich wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło 13 grudnia o godz. 22.00.a – Dwóch mężczyzn, którzy podróżowali czerwonym chevroletem, zatankowało do baku auta i kanistrów łącznie ponad 268 litrów paliwa. Żaden z klientów nie poszedł do kasy w celu opłacenia rachunku i   obaj razem odjechali. Wizerunki obu mężczyzn zostały nagrane na monitoringu stacji – poinformowała grodziska komenda policji.

Wciąż nie została ustalona tożsamość podejrzanych dlatego też funkcjonariusze proszą wszystkie osoby, które rozpoznają widocznych na zdjęciach mężczyzn o kontakt. Można to zrobić zarówno telefonicznie (22 604 22 60 lub 22 604 22 43) jak i osobiście przychodząc do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku przy ul. Bartniaka 19 (wydział dochodzeniowo-śledczy).

Fot. KPP Grodzisk Maz.

Dodaj Komentarz

4 odpowiedzi na “Ktoś rozpoznaje tych mężczyzn? Szuka ich policja”

 1. Przemysław Jędra pisze:

  Nie wyglądają z twarzy na rodaków to po pierwsze. Po drugie tankując tyle paliwa przeważnie planuje się dłuższe trasy. Obstawiam że tych bandziorów już w Polsce nie ma. Oby tak się stało dwóch złodziei mniej. Po trzecie zastanowiłbym się czy czerwony samochód nie został skradziony skoro rabusie dopuścili się kradzieży paliwa. Na koniec stacja powinna zrobić szlaban i drukować blankiety na wyjazd na zasadzie podobnej do automatów parkometrowych. Tylko czy to jest rozwiazanie godne standardom europejskim i światowym? Zdecydowanie nie.

 2. Kierowca autokaru pisze:

  Ja wiem ze z praca jest ciezko ale wywalil bym na zbity pysk i kazal zaplcic za to paliwo pracownika… czy deb…. nie wydawalo sie ze do jakiego pseudo matiza tankuja 286 l paliwa?? W kanister to sie leje 5 l paliwa do kosiarki a nie 240l!!!! Popisali sie nie ma co !! To nastepnym raze to wam cysterna podjada zatankuja tyle co macie w zbiornikach i pojada…. ehhhhhh

 3. Kosciolowski pisze:

  Grodziska policja publikuje nieczytelne wizerunki rumunów ktorzy ukradli paliwo za ok. 1500 zl, a nie sa w stanie opublikowac wizerunkow zlodzieji, gdzie w gre wchodzi kilkadziesiat tysiecy zl…?!!!!!! Ciekawe!!!! Grodziska policja jest tak beznadziejna ze az zal d…. sciska!!!!!

 4. Józef C pisze:

  Najlepiej im wychodzi legitymowanie pijaczków na deptaku….za wcześnie opublikowali wizerunki złodziei, powinni jeszcze trochę poczekać wtedy byłyby większe szanse na odnalezienie ich… ha ha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata