reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

10

11 2020

Kto i za ile obsłuży Grodziski Rower Miejski?


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsKto i za ile obsłuży Grodziski Rower Miejski? - Grodzisk News


Pierwszy przetarg na obsługę Grodziskiego Roweru Miejskiego przez następne trzy lata nie przyniósł rozstrzygnięcia. Choć – jak można się było spodziewać – ofertę złożył dotychczasowy operator, to była ona zbyt wysoka. Urzędnicy liczą, że tym razem uda się rozstrzygnąć przetarg.


reklama Grodzisk mazowiecki

Przypomnijmy iż za pierwszym razem Grodzisk zarezerwował w budżecie na obsługę GRM-u. Grodzisk zarezerwował na ten cel prawie 575 tys. zł. Tymczasem firma Nextbike wycenił swoje usługi na 828 tysięcy. Uznano, że to za dużo. Stąd decyzja o powtórzeniu przetargu.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

System wypożyczalni rowerów GRM został uruchomiony w 2014 r. i cieszy się coraz większą popularnością. Przypomnijmy, że obecny operator – firma Nextbike – wygrał przetarg na obsługę kolejnych trzech sezonów GRM, które trwają od 1 marca do 30 listopada w latach 2018, 2019 i 2020.

Miasto zapłaciło za nie łącznie 405 tys. zł. Trzeba było zatem ogłosić postępowanie, które wyłoni operatora systemu na kolejne trzy trzy lata. Zamówienie obejmuje okres od 1 stycznia 2021 do końca grudnia 2023 roku

Już widać, że koszty nowego okresu obsługi będą znacznie wyższe.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.