21 07 2020

Kościelna (praktycznie) gotowa. „Bezpieczniej i funkcjonalnie”

21.07.2020, godz.: 09:38
Kościelna (praktycznie) gotowa. „Bezpieczniej i funkcjonalnie”
fot. Facebook/Burmistrz Artur Tusiński

Dobrze prezentuje się ul. Kościelna w Podkowie, a jej modernizacja przebiegła w bardzo szybkim tempie dziś jest już w zasadzie gotowa. Pozostała „kosmetyka”.

Przebudową ul. Kościelna objęta była na odcinku od ul. Modrzewiowej do ul. Akacjowej. Koszt? Ponad 200 tys. zł. Zgodnie z zamówieniem przebudowę ma przejść odcinek od ul. Modrzewiowej do Akacjowej. Inwestycja zakładała m.in. roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie podbudowy z kruszywa oraz nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie progów zwalniających, chodników, zjazdów do posesji i miejsc postojowych z kostki betonowej.

Dziś burmistrz mówi, iż droga jest nie tylko bezpieczniejsza, ale i bardziej funkcjonalna.

A wygląda tak…

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.