TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

03 2021

Koparka uszkodziła rurę z gazem. Trzy zastępy straży na miejscu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKoparka uszkodziła rurę z gazem. Trzy zastępy straży na miejscu - Grodzisk News


W poniedziałkowy poranek doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Pszczelińskiej w Brwinowie – koparka uszkodziła rurę z gazem.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Przy ul. Pszczelińskiej w Brwinowie koparka uszkodziła rurę gazową średniego ciśnienia. Na miejscu straż i pogotowie gazowe – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście sytuację udało się szybko opanować. – Około godz. 9.20 przy ul. Pszczelińskiej na wysokości numeru 99 wskutek prac ziemnych został uszkodzony gazociąg. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej i zespół pogotowia gazowego. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Na miejscu mogą być jeszcze prowadzone prace naprawcze, ale zagrożenia już nie ma. Nikomu nic się nie stało – mówi nam mł. Bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.