TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

03 2021

Koparka uszkodziła rurę z gazem. Trzy zastępy straży na miejscu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKoparka uszkodziła rurę z gazem. Trzy zastępy straży na miejscu - Grodzisk News


W poniedziałkowy poranek doszło do niebezpiecznego zdarzenia przy ul. Pszczelińskiej w Brwinowie – koparka uszkodziła rurę z gazem.


Informację o zdarzeniu przekazał nam czytelnik. – Przy ul. Pszczelińskiej w Brwinowie koparka uszkodziła rurę gazową średniego ciśnienia. Na miejscu straż i pogotowie gazowe – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na szczęście sytuację udało się szybko opanować. – Około godz. 9.20 przy ul. Pszczelińskiej na wysokości numeru 99 wskutek prac ziemnych został uszkodzony gazociąg. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej i zespół pogotowia gazowego. W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Na miejscu mogą być jeszcze prowadzone prace naprawcze, ale zagrożenia już nie ma. Nikomu nic się nie stało – mówi nam mł. Bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.