reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

07 2022

Koncerty André Rieu w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.euKoncerty André Rieu w Grodzisku - Grodzisk News


Światowej sławy skrzypek André Rieu, wkrótce zaprezentuje się grodziskiej publiczności, a to za sprawą retransmisji słynnych koncertów z Maastricht.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i, jak to działo się wcześniej, będzie retransmitowany do kin na całym świecie – mówią organizatorzy.

André Rieu to znany i uznany na świecie wirtuoz skrzypiec oraz aranżer różnych gatunków muzycznych właśnie na ten instrument. Grodziska publiczność obejrzy wyjątkową kompilację jego koncertów ze słynnej sali w Maastricht, które powróciły po dwuletniej przerwie.

Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko najbrdziej znane kompozycje muzyki klasycznej, lecz także przeboje współczesnej muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców.

Czas trwania koncertu to około 180 minut. A będzie go można obejrzeć w kinie CK 28 sierpnia i 3 września o godz. 15.00. Bilety do nabycia przez stronę CK.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.