reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

05 2023

Kolejny przejazd zostanie zamknięty. Tym razem na Piaskowej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plKolejny przejazd zostanie zamknięty. Tym razem na Piaskowej - Grodzisk News


Warszawska Kolej Dojazdowa poinformowała, że w drugiej połowie maja zamknięty zostanie przejazd kolejowy na ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim.


W ramach budowy drugiego toru kolejowego między Podkową Leśną a Grodziskiem Mazowieckim wykonawca, aby wykonać niezbędne roboty zmuszony jest zamykać przejazdy wzdłuż linii WKD na wymienionym odcinku. W najbliższy poniedziałek (15 maja) zostanie zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ul. Łąkowej w Milanówku (więcej tutaj), a tydzień później zamknięty ma zostać przejazd w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

„Uprzejmie informuję, że w dniu 22.05.2023 r., w związku z realizacją Kontraktu Głównego, zostanie wprowadzona organizacja ruchu na czas prac budowlanych na przejeździe kolejowo-drogowym linii WKD przy ul. Piaskowej w Grodzisku Mazowieckim” – czytamy w komunikacie wydanym przez wykonawcę, firmę INTOP. Wykonawca w poinformował w tym piśmie, że „ze względu na konieczność całkowitego zamknięcia drogi wyznaczono objazdy przez ulice: Nadarzyńską, Okrężną i Wiejską”.

Stała organizacja ruchu ma zostać przywrócona 2 czerwca po godz. 15.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Szkoda że firma Intop nie wie, że ulica Okrężna również jest w przebudowie i w związku z tym nie jest przejezdna w ciągu dnia. Wyznaczenie objazdu tą ulicą to nie jest dobra decyzja.
Ala


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.