TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

04 2017

Kolejny krok w stronę superszybkiego internetu w całym Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Kolejny krok w stronę superszybkiego internetu w całym Grodzisku - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ten operator telekomunikacyjny działa w naszym powiecie od 4 latach. ? Od 3 lat intensywnie inwestujemy w technologie światłowodową FTTH na terenie Grodziska Mazowieckiego, w efekcie czego na dzień dzisiejszy w zasięgu naszej sieci jest około 5000 gospodarstw domowych, które mogą już korzystać z najszybszego światłowodowego internetu, oraz usługi telewizji i telefonu stacjonarnego. W przeciągu kolejnych 2 lat planujemy inwestycje, które podwoją liczbę potencjalnych użytkowników ? czytamy w piśmie przewodnim listu intencyjnego.

I dalej: ? Internet o prędkościach do 1000 Mbps jest już dostępny na większości osiedli Grodziska Mazowieckiego tj: osiedle ?Platinum?, osiedle ?Bałtycka?, osiedle ?3-go Maja?, osiedle ?Kopernika?, osiedle ?Centrum?, osiedle ?Jaśminowa?, osiedle ?Wólczyńska? z przyległymi ulicami. W naszym zasięgu są również ulice: Narutowicza, Różana, Sienkiewicza, Daleka, Grunwaldzka, Montwiłła i obszar ten sukcesywnie się rozwija o nowe ulice i nowo powstające osiedla. [?]Dotychczasowe doświadczenia jakie mamy w zakresie współpracy z Gminą Grodzisk Mazowiecki wskazują, iż jest ona otwarta na inwestycje w nowe rozwiązania i promuje działania, które mogą ułatwić życie jej mieszkańców. Coraz więcej samorządów zdaje sobie sprawę z tego, że kabel światłowodowy to piąte medium, które Gmina musi zacząć uwzględniać przy projektowaniu czy budowie dróg. Naszym zdaniem, realizacja projektu budowy sieci światłowodowej, który już rozpoczęliśmy, będzie miała zasadnicze znacznie dla zwiększenia potencjału gospodarczego Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz rozwoju całego powiatu jak i województwa.

podpisanie listu intencyjnego grodzisk 2 mat prasowe

Pełną treść listu intencyjnego znajdziecie tutaj.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Nareszcie jakaś alternatywa dla starych kabli miedzianych, i dużo stabilniej i szybciej od mega hiper power eltetki .... i do tego kablówka bez talerza. Dla mnie miodzio.
Zbigniew Lis


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.