reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

02

03 2023

Kolejny etap budowy parkingu przy Warszawskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plKolejny etap budowy parkingu przy Warszawskiej - Grodzisk News


Rozpoczęła się budowa drugiego odcinka parkingu Park&Ride przy ul. Warszawskiej w Milanówku.


Pierwszy odcinek zlokalizowany jest między ulicami Smoleńskiego i Brzozową. Tam prace ruszyły na początku roku, natomiast teraz czas na drugi fragment parkingu, który będzie zlokalizowany na odcinku od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podają urzędnicy z milanowskiego magistratu, prace będą podzielone na pięć etapów.a – Pierwsze dwa polegające na budowie chodnika oraz zatok postojowych nie będą powodowały większych utrudnień w ruchu kołowym. Miejsca prowadzenia robót będą wygrodzone i oznakowane. Kolejne trzy etapy polegające na budowie studni oraz wykonaniu jezdni będą wymagały czasowego wprowadzenia ruchu wahadłowego w porach gdy ruch na drodze jest najmniejszy (między godz. 10.00 a 14.00). We wszystkich etapach zapewniony będzie dojazd do posesji – poinformował Urząd Miasta Milanówka.

Mieszkańcy będą borykać się z największymi utrudnieniami, gdy będą budowane zjazdy do posesji, ale urząd będzie informował o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Magistrat zapewnia, że roboty będą prowadzone w taki sposób, aby minimalizować utrudnienia.

Milanówek realizuje tę inwestycję m.in. dzięki dofinansowaniu z programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dotacja wynosi ponad 3,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

dalej zalewanie betonem gruntów

z okolicy
03-03-2023 00:00

A samochód masz?
Środowisko to przede wszystkim człowiek, a wszystko pozostałe dopiero później się liczy.

wed
03-03-2023 09:08

Budują remontują i hu... Ja myślą. Mieszkam na promyka ci debil... . (nie przypadkiem z małej litery) wykonali przebudowę ulicy teraz jest w urzędzie onanizacja związana z inwestycja a drogi gruntowe dookoła inwestycji przez partaczy z firmy pacholczyk nie do użytku. Ogrodzenia zniszczone, druciarstwo pełna gębą. Szczyt debilizmu.

Ja
04-03-2023 01:00

pokaż wszystkie komentarze (4)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.