reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

03 2023

Kolejny etap budowy parkingu przy Warszawskiej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plKolejny etap budowy parkingu przy Warszawskiej - Grodzisk News


Rozpoczęła się budowa drugiego odcinka parkingu Park&Ride przy ul. Warszawskiej w Milanówku.


Pierwszy odcinek zlokalizowany jest między ulicami Smoleńskiego i Brzozową. Tam prace ruszyły na początku roku, natomiast teraz czas na drugi fragment parkingu, który będzie zlokalizowany na odcinku od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podają urzędnicy z milanowskiego magistratu, prace będą podzielone na pięć etapów.a – Pierwsze dwa polegające na budowie chodnika oraz zatok postojowych nie będą powodowały większych utrudnień w ruchu kołowym. Miejsca prowadzenia robót będą wygrodzone i oznakowane. Kolejne trzy etapy polegające na budowie studni oraz wykonaniu jezdni będą wymagały czasowego wprowadzenia ruchu wahadłowego w porach gdy ruch na drodze jest najmniejszy (między godz. 10.00 a 14.00). We wszystkich etapach zapewniony będzie dojazd do posesji – poinformował Urząd Miasta Milanówka.

Mieszkańcy będą borykać się z największymi utrudnieniami, gdy będą budowane zjazdy do posesji, ale urząd będzie informował o tym z odpowiednim wyprzedzeniem. Magistrat zapewnia, że roboty będą prowadzone w taki sposób, aby minimalizować utrudnienia.

Milanówek realizuje tę inwestycję m.in. dzięki dofinansowaniu z programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dotacja wynosi ponad 3,5 mln zł.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

dalej zalewanie betonem gruntów
z okolicy


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.