TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

10 2021

Zamkną kolejny odcinek drogi w Izdebnie Kościelnym


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZamkną kolejny odcinek drogi w Izdebnie Kościelnym - Grodzisk News


Grodziski magistrat poinformował o zamknięciu kolejnego fragmentu drogi powiatowej 1507W w związku z modernizacją. Tym razem wyłączony z ruchu będzie fragment ul. Szczygielskich.


Przypomnijmy. W drugiej połowie września rozpoczęto modernizację ul. ks. Oziębłowskiego w Izdebnie. Z tego powodu na dwa tygodnie zamknięto fragment drogi. Teraz gmina zapowiedziała zamknięcie innego odcinka drogi 1507W – ul. Szczygielskich.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zamknięcie dotyczy odcinka o długości 1450 metrów od ul. Srebrnej do ul. Bursztynowej. Zorganizowany został objazd ul. Bursztynową właśnie, przez Basin, aż do ul. Szczygielskich.a – Informujemy, że od 14 października 2021 r. w związku z modernizacją nawierzchni drogi powiatowej nr 1507W w Izdebnie Kościelnym wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu – poinformował Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim. Urzędnicy nie podają terminu ponownego otwarcia drogi.

W zakres zadania wchodzi m.in. frezowanie istniejącej nawierzchni, a następnie wykonania podbudowy z kruszywa, położenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego oraz ścieralnej z mieszkanki grysowo-mastyksowej. Ponadto mają zostać utwardzone pobocza kruszywem, a zjazdy do posesji mają zostać wyregulowane.

Zamkną kolejny odcinek drogi w Izdebnie Kościelnym - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Grodzisk Mazowiecki


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.