reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

08 2023

Kolejna ankieta dla mieszkańców Brwinowa. Tym razem internetowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Kolejna ankieta dla mieszkańców Brwinowa. Tym razem internetowa - Grodzisk News


Gmina Brwinów uruchomiła kolejną ankietę, do wypełnienia której zachęca mieszkańców. Tym razem urzędnicy chcą się dowiedzieć o skali problemów społecznych na terenie gminy.


To druga ankieta uruchamiana przez gminę Brwinów w ostatnich dniach. Od 11 sierpnia ankieterzy z firmy Atmoterm na zlecenie urzędu odwiedzają wytypowane lokale i proszą o wypełnienie ankiety dotyczącej ubóstwa energetycznego więcej tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Natomiast dziś gmina Brwinów poinformowała, że uruchomiona została internetowa ankieta, której celem jest zdiagnozowanie problemów, z którymi mierzą się mieszkańcy gminy. – Gmina Brwinów prowadzi „Diagnozę problemów społecznych na terenie Gminy Brwinów”. W związku z tym prosimy o uzupełnienie prostej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych – czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy Brwinów.

Wypełnienie internetowej ankiety to tylko kilka minut. Jest ona anonimowa i zawiera takie pytania jak m.in. „Jakie Pana/i zdaniem problemy społeczne najczęściej dotykają mieszkańców Gminy?, „Jakie grupy osób są Pana/i zdaniem najbardziej narażone na wykluczenie społeczne na terenie Gminy?”, czy „Jakie Pana/i zdaniem są najważniejsze problemy osób starszych w Gminie?”.

Ankieta jest dostępna tutaj. Badanie na zlecenie gminy Brwinów realizuje SBC Szkolenia Badania Consulting.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.