reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

08 2023

Ankieterzy odwiedzą mieszkańców Brwinowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayAnkieterzy odwiedzą mieszkańców Brwinowa - Grodzisk News


Od jutra do końca sierpnia ankieterzy będą odwiedzać mieszkańców Brwinowa, aby zebrać informacje na temat sytuacji materialnej oraz stanu budynku, w którym mieszkają. Celem badania jest poznanie skali ubóstwa energetycznego.


Jak podaje brwinowski magistrat, w dniach od 11 do 31 sierpnia ankieterzy z firmy Atmoterm odwiedzą wytypowane lokale. – Działanie ma charakter informacyjny i pozwoli gminie Brwinów poznać skalę zjawiska ubóstwa energetycznego, ocenić potrzebne środki i przygotować właściwe programy wsparcia. O ankiecie powiadomiona jest policja i Straż Miejska w Brwinowie – czytamy na stronie Urzędu Gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory oraz pismo od burmistrza. Badanie nie jest obowiązkowe, a jedynie czysto informacyjne i można odmówić odpowiedzi na poszczególne pytania. Gmina chce poznać skalę zjawiska ubóstwa energetycznego, oszacować potrzebne środki inwestycyjne i przygotować odpowiednie programy wsparcia dla mieszkańców. Dlatego urzędnicy apelują o przekazanie ankieterom niezbędnych danych.

W ramach badania ankieterzy będą zbierać informacje dotyczące budynku (stanu ocieplenia, powierzchni ogrzewanej, źródeł ogrzewania, spalanego paliwa, planów wymiany źródła ciepła), a także sytuacji materialnej (średni dochód na głowę w gospodarstwie domowym, pobierane zasiłki, liczba osób niepełnosprawnych).

Urzędnicy apelują: – Jeżeli ktokolwiek z Państwa lub Państwa sąsiadów może być dotknięty zjawiskiem ubóstwa energetycznego, bardzo prosimy o kontakt z numerami telefonów: Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa tel.: (22) 738 25 94; ATMOTERM S.A., tel.: 881 912 151.

💬︎   dodaj komentarz

No niech do mnie spróbują przyjść.

anty
11-08-2023 05:44


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.