reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

08 2023

Ankieterzy odwiedzą mieszkańców Brwinowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pixabay1 - Grodzisk News


Od jutra do końca sierpnia ankieterzy będą odwiedzać mieszkańców Brwinowa, aby zebrać informacje na temat sytuacji materialnej oraz stanu budynku, w którym mieszkają. Celem badania jest poznanie skali ubóstwa energetycznego.


Jak podaje brwinowski magistrat, w dniach od 11 do 31 sierpnia ankieterzy z firmy Atmoterm odwiedzą wytypowane lokale. – Działanie ma charakter informacyjny i pozwoli gminie Brwinów poznać skalę zjawiska ubóstwa energetycznego, ocenić potrzebne środki i przygotować właściwe programy wsparcia. O ankiecie powiadomiona jest policja i Straż Miejska w Brwinowie – czytamy na stronie Urzędu Gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory oraz pismo od burmistrza. Badanie nie jest obowiązkowe, a jedynie czysto informacyjne i można odmówić odpowiedzi na poszczególne pytania. Gmina chce poznać skalę zjawiska ubóstwa energetycznego, oszacować potrzebne środki inwestycyjne i przygotować odpowiednie programy wsparcia dla mieszkańców. Dlatego urzędnicy apelują o przekazanie ankieterom niezbędnych danych.

W ramach badania ankieterzy będą zbierać informacje dotyczące budynku (stanu ocieplenia, powierzchni ogrzewanej, źródeł ogrzewania, spalanego paliwa, planów wymiany źródła ciepła), a także sytuacji materialnej (średni dochód na głowę w gospodarstwie domowym, pobierane zasiłki, liczba osób niepełnosprawnych).

Urzędnicy apelują: – Jeżeli ktokolwiek z Państwa lub Państwa sąsiadów może być dotknięty zjawiskiem ubóstwa energetycznego, bardzo prosimy o kontakt z numerami telefonów: Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa tel.: (22) 738 25 94; ATMOTERM S.A., tel.: 881 912 151.

💬︎   dodaj komentarz

1

1
11-08-2023 05:44
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.