TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

10

08 2023

Ankieterzy odwiedzą mieszkańców Brwinowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Pixabay1 - Grodzisk News


Od jutra do końca sierpnia ankieterzy będą odwiedzać mieszkańców Brwinowa, aby zebrać informacje na temat sytuacji materialnej oraz stanu budynku, w którym mieszkają. Celem badania jest poznanie skali ubóstwa energetycznego.


Jak podaje brwinowski magistrat, w dniach od 11 do 31 sierpnia ankieterzy z firmy Atmoterm odwiedzą wytypowane lokale. – Działanie ma charakter informacyjny i pozwoli gminie Brwinów poznać skalę zjawiska ubóstwa energetycznego, ocenić potrzebne środki i przygotować właściwe programy wsparcia. O ankiecie powiadomiona jest policja i Straż Miejska w Brwinowie – czytamy na stronie Urzędu Gminy Brwinów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ankieterzy będą wyposażeni w identyfikatory oraz pismo od burmistrza. Badanie nie jest obowiązkowe, a jedynie czysto informacyjne i można odmówić odpowiedzi na poszczególne pytania. Gmina chce poznać skalę zjawiska ubóstwa energetycznego, oszacować potrzebne środki inwestycyjne i przygotować odpowiednie programy wsparcia dla mieszkańców. Dlatego urzędnicy apelują o przekazanie ankieterom niezbędnych danych.

W ramach badania ankieterzy będą zbierać informacje dotyczące budynku (stanu ocieplenia, powierzchni ogrzewanej, źródeł ogrzewania, spalanego paliwa, planów wymiany źródła ciepła), a także sytuacji materialnej (średni dochód na głowę w gospodarstwie domowym, pobierane zasiłki, liczba osób niepełnosprawnych).

Urzędnicy apelują: – Jeżeli ktokolwiek z Państwa lub Państwa sąsiadów może być dotknięty zjawiskiem ubóstwa energetycznego, bardzo prosimy o kontakt z numerami telefonów: Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa tel.: (22) 738 25 94; ATMOTERM S.A., tel.: 881 912 151.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.