TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

08 2023

Kolejna ankieta dla mieszkańców Brwinowa. Tym razem internetowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Gmina Brwinów uruchomiła kolejną ankietę, do wypełnienia której zachęca mieszkańców. Tym razem urzędnicy chcą się dowiedzieć o skali problemów społecznych na terenie gminy.


To druga ankieta uruchamiana przez gminę Brwinów w ostatnich dniach. Od 11 sierpnia ankieterzy z firmy Atmoterm na zlecenie urzędu odwiedzają wytypowane lokale i proszą o wypełnienie ankiety dotyczącej ubóstwa energetycznego więcej tutaj.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Natomiast dziś gmina Brwinów poinformowała, że uruchomiona została internetowa ankieta, której celem jest zdiagnozowanie problemów, z którymi mierzą się mieszkańcy gminy. – Gmina Brwinów prowadzi „Diagnozę problemów społecznych na terenie Gminy Brwinów”. W związku z tym prosimy o uzupełnienie prostej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych – czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy Brwinów.

Wypełnienie internetowej ankiety to tylko kilka minut. Jest ona anonimowa i zawiera takie pytania jak m.in. „Jakie Pana/i zdaniem problemy społeczne najczęściej dotykają mieszkańców Gminy?, „Jakie grupy osób są Pana/i zdaniem najbardziej narażone na wykluczenie społeczne na terenie Gminy?”, czy „Jakie Pana/i zdaniem są najważniejsze problemy osób starszych w Gminie?”.

Ankieta jest dostępna tutaj. Badanie na zlecenie gminy Brwinów realizuje SBC Szkolenia Badania Consulting.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.