28 03 2020

Kilkanaście przypadków zakażenia COVID-19 w powiecie grodziskim

28.03.2020, godz.: 13:25
Kilkanaście przypadków zakażenia COVID-19 w powiecie grodziskim
Fot. Pixabay

Jest już dostępny najnowszy raport Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim. Wynika z niego, że w ciągu ostatniej doby przybyło siedem nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie grodziskim, co oznacza, że potwierdzono go już łącznie u 16 osób.

Jak podaje grodziski Sanepid, na dziś na godz. 13.00 w powiecie mamy laboratoryjnie potwierdzonych 16 przypadków zakażenia COVID-19 (wczoraj było ich 9). Względem wczorajszego raportu wzrosła również liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 1136, a dziś jest ich 1193). Z 266 do 240 spadła natomiast liczba osób objętych kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego. Do dwóch zmniejszyła się też liczba osób hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 (wczoraj – 3).

Poniżej dane z grodziskiej gminy.

W całym kraju potwierdzono 1436 przypadków zakażeń koronawirusem. Najwięcej osób z COVID-19 wciąż jest w województwie mazowieckim – 318. Drugie pod względem liczby zachorowań jest dolnośląskie (193), a trzecie łódzkie (168).

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata