TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

01 2023

Kierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik Marek1 - Grodzisk News


Kierowcy skarżą się na wyrwę w nawierzchni ul. Traugutta w Grodzisku. – W tej dziurze można śmiało urwać koło – mówią. Postanowiliśmy zainterweniować w tej sprawie u urzędników.


O sprawie napisał dziś do nas czytelnik. – Radzę uważać, jadąc przez Traugutta. Jest spora wyrwa w jezdni. Jeśli najedzie się zbyt szybko, można nawet urwać sobie koło – mówi Marek. W wiadomościach do redakcji napłynęło jeszcze kilka podobnych głosów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziura powstała mniej więcej na wysokości skrzyżowania ul. Traugutta z ul. Graniczną. Zagadnęliśmy o tę sprawę grodziskich urzędników z wydziału zarządzania drogami gminnymi., którym na potwierdzenie problemu, wysłaliśmy zdjęcia.

Urzędnicy zapowiedzieli działanie. – Ustalamy, czy w tym miejscu prowadzone były wcześniej prace kanalizacyjne i niewystarczające dobrze odtworzono nawierzchnię, czy inna jest przyczyna powstania wyrwy. Zostanie ona tak czy owak uzupełniona w najbliższych dniach – usłyszeliśmy w wydziale zarządzenia drogami gminnymi.

Tymczasem radzimy kierowcom zachowajcie ostrożność, lepiej też zdjąć nogę z gazu.

Kierowcy alarmują: pokaźna wyrwa w drodze na Traugutta - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.